צריכים ייעוץ עם עורך דין הוצאה לפועל?

לייעוץ ראשוני חינם חייגו 0723304477

השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור בהקדם

  הסדרי חובות

  כאשר חובות מגיעים לגבייה במסגרת לשכת ההוצאה לפועל, מתווספים לחובות הוצאות, אגרות, ריביות גבוהות וכיו"ב. בפועל, לאחר תקופה, החוב מכפיל את עצמו ולעיתים אף משלש את עצמו והרבה יותר מכך. בייחוד כאשר המדובר בחובות ישנים מאוד.

  כך, מוצאים עצמם חייבים רבים ללא יכולת לראות אופק או פתרון להביא לסיום החובות אשר טפחו לאין שיעור.

  עם זאת, באמצעות עורך דין הוצאה לפועל המתמחה בהליכים אלו, ניתן במקרים מסוימים להביא להפחתה ניכרת מסכום החובות, להגיע להסכמים בהם ככל והחייב ישלם תשלום המהווה סך זעום מגובה החוב המעודכן לאותו היום ימחק החוב וייסגר התיק בהוצאה לפועל. במקרה כזה, אף כל ההליכים וההגבלות שהוטלו בתיק זה בטלות ומבוטלות.

  חשוב לציין כי המדובר בהליך אשר מתנהל באופן עצמאי בין עורכי דין הוצאה לפועל לבין הנושים השונים, ולא נדרש לפנות לבית משפט או להוצאה לפועל על מנת להגיע להסדר כזה.

  דוגמה אמיתית מלקוח המשרד שטופל ע"י עורך דין הוצאה לפועל:

  לקוח המשרד היה חייב לבנק סך של 648,000 ₪, כאשר החוב נוצר למעלה מ- 10 שנים אחורה. לאחר ניהול משא ומתן של עו"ד הוצאה לפועל מהמשרד עם עורך דין מטעם הבנק, סוכם בין הצדדים כי בתשלום אחד במזומן בסך של 27,000 ₪ (!!!) תיק ההוצאה לפועל ייסגר, כל ההליכים יבוטלו ויוסרו כלל ההגבלות הקיימות.

  כלומר, לקוח המשרד מחק את חובו לבנק בתשלום המהווה סך של 4.1% מסך כל החוב!

  שים בעלי זכות קדימה (עובדים שמגיע להם שכר עבודה, רשויות המס ועוד) יוותרו על חלק מהחוב

  לסיכום, במקרים מסוימים ניתן להימנע מהליכי פשיטת רגל או מצווי תשלומים בהוצאה לפועל, ולסיים את החובות בתשלום נמוך מאוד במסגרת הסדרים פרטניים למול הנושים השונים.

  חשוב כי הליך הסדר החובות ינוהל באמצעות עורך דין הוצאה לפועל המומחה בתחום על מנת להשיג הפחתה גבוהה לחובות הקיימים. לפרטים נוספים אנא השאירו פרטים או צרו עמנו קשר.

  האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום הספציפי בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.