צריכים ייעוץ עם עורך דין הוצאה לפועל?

לייעוץ ראשוני חינם חייגו 0723304477

השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור בהקדם

  ביטול הגבלת רישיון נהיגה

  כנגד חייבים רבים אשר לחובתם תיק בהוצאה לפועל ואינם משלמים תשלום כלשהו לטובת חובם מוטלות כנגדם הגבלות שונות.

  בין כל ההגבלות הקיימות, השכיחות מביניהן הינן – הגבלה מלקבל להחזיק או לחדש רישיון נהיגה, הגבלה מלצאת את הארץ, הגבלה מלהחזיק כרטיסי אשראי ו/או פנקס שיקים.

  כאמור, הגבלה על רישיון נהיגה מוטל כנגד חייב אשר אינו משלם לטובת חובו, וניתנת ע"פ החלטתו של רשם ההוצאה לפועל לבקשת הזוכה.

  מה משמעות ההגבלה?

  חייבים רבים אינם יודעים, אך כאשר הוטלה הגבלה על רישיון הנהיגה, החייב אשר כנגדו הוטלה ההגבלה, אינו רשאי לנהוג כל עוד ההגבלה בתוקף.

  המשמעות המעשית של ההגבלה היא במקרה וחס וחלילה ייקלע החייב למצב של תאונת דרכים. במקרה כזה, הוא אינו מכוסה בפוליסת ביטוח חובה!

  בנוסף, ככל ויסתיים תוקף רישיון הנהיגה, לא יוכל החייב לחדש ולקבל רישיון נהיגה בעל תוקף חדש.

  במקרים מסוימים, בסיוע עורך דין הוצאה לפועל ניתן לבטל את ההגבלה, כמו למשל במקרים כאשר עיסוקו של החייב תלוי בכך ניתן לבקש מרשם ההוצאה לפועל לבטל את ההגבלה מאחר וזכותו של החייב לעבוד בעיסוקו ולהתפרנס גובר על הצורך להגביל את רישיון הנהיגה.

  ניתן לבקש לבטל את ההגבלה אף בשל מצב רפואי של בן משפחה או של החייב עצמו אשר דורשים ממנו להחזיק ברישיון נהיגה ולנהוג.

  חשוב להדגיש כי מאחר והנסיבות משתנות מאדם לאדם והמקרים שונים, יש לפנות לעורך דין הוצאה לפועל המתמחה בתחום אשר יעניק לכם את הפתרון המתאים לעבורכם. לפרטים נוספים אנא השאירו פרטים או צרו עמנו קשר.

   

  האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום הספציפי בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.