צריכים ייעוץ עם עורך דין פשיטת רגל?

לייעוץ ראשוני חינם חייגו 0723304477

השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור בהקדם

  עיכוב וביטול הליכים

  יחידים אשר מקבלים צו לפתיחת הליכים ונכנסים להליך חדלות פירעון (פשיטת רגל), מאותו הרגע החוק מגן עליהם לבל יוכלו מי מנושיהם לפעול כנגדם ולמעשה מקפיא את כל ההליכים כנגדם.

  כפועל יוצא, בתקופת שהותם בהליך חדלות הפירעון לא ניתן לפתוח בהליכי גבייה של חובות עבר כנגד היחיד או להמשיך בהליכי גבייה שטרם הושלמו של חובות העבר.

  כמו כן, העיקולים שהוטלו כנגד היחיד בשלב שלפני כניסה להליך של פשיטת רגל בטלים עם מתן הצו כגון ביטול עיקול על חשבון הבנק של היחיד אשר מונע את היכולת להשתמש בצורה בסיסית עם הכנסתו של היחיד. בנוסף, מרגע מתן הצו לא ניתן להטיל עיקולים כנגד היחיד והוא למעשה מוגן בחסות החוק. 

  אף ההגבלות שהוטלו כנגד היחיד במסגרת ההוצאה לפועל בטלות משעה שנכנס היחיד להליך פשיטת רגל. כמו למשל, ההגבלה המוטלת על רישיון הנהיגה, החזקתו, שימוש בו וחידושו בטלה מרגע מתן הצו לפתיחת הליכים וכניסה להליך פשיטת רגל.

  כל ההוראות הללו הינן הוראות אשר תכליתן נועדה לתת ליחיד את האפשרות להשתקם ולנהל את חייו הכלכליים בצורה נוחה יותר אך מבוקרת.

  חשוב כי הליכים אלו ינוהלו במקצועיות ורגישות רבה על ידי עורך דין פשיטות רגל המומחה בתחום. עורכי הדין שלנו יפעלו עבורכם בכל הדרוש, וידאגו להסיר את ההליכים המתנהלים נגדכם במהירות המירבית וכן להביא למחיקת כלל החובות כנגדכם. לפרטים נוספים אנא השאירו פרטים או צרו עמנו קשר.

  האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום הספציפי בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.