צריכים ייעוץ עם עורך דין פשיטות רגל?

לייעוץ ראשוני חינם חייגו 0723304477

השאירו פרטים בטופס ואנו נחזור בהקדם

  חשבון בנק בפשיטת רגל

  חייבים רבים מכירים את הסיטואציה שבה קיימים לחובתם חובות רבים, ובשל כך הוטלו כנגדם עיקולים על חשבון הבנק או הגבלות בחשבון, וכפועל יוצא, אין הם מורשים להתנהל בחשבון הבנק הפרטי.

  במקרים אלו ובלית ברירה, מוצאים עצמם חייבים מתנהלים אך ורק במזומן, מעבירים את כל ההרשאות והוראות הקבע לילדיהם ובכך מקשים את התנהלות החיים ולא נדירים המקרים בהם אף מסבכים את ילדיהם בחובות והתחייבויות שונות שאינם יכולים לעמוד בהם.

  ראשית, ניתן ואף רצוי לפנות לעורך דין הוצאה לפועל או עורך דין פשיטות רגל אשר מקצועי בתחומים אלו על מנת להתחיל בהליכים לסיום ומחיקת החובות.

  חשוב לציין כי בניגוד לדעה הרווחת בקרב הציבור בישראל, כאשר יש לאנשים חובות והם נכנסים להליך חדלות פירעון, יכולים הם להתנהל בחשבון בנק אחד. יתרה מכך ובהתאם לחוק, הבנק אינו יכול לסרב לפתוח להם חשבון.

  התנהלות בחשבון בנק נחוצה והכרחית עבור כל אדם בישראל, ואף אם הוא פושט רגל. המחוקק מבין וער לכך ולכן החוק מחייב מתן אפשרות שכזו. החייב יוכל להפקיד את משכורתו החודשית אל חשבון הבנק, לקבל הרשאות לחיוב החשבון בהוראת קבע למוסדות שונים וכן להתנהל עם כרטיס חיוב (דביט) וזאת על מנת להביאו למצב בו יוכל לנהל את חייו בצורה סבירה ויעילה.

  עם זאת חשוב להדגיש כי הבנק לא יסכים להנפיק לאותו אדם פנקס שיקים או כרטיסי אשראי, או לתת לו להתנהל ביתרת חובה בחשבון, וזאת על מנת למנוע מצב בו החייב ייכנס לחובות נוספים.

  אף במקרים בהם החייב אינו נמצא בהליכי פשיטת רגל, ניתן להביא לביטול העיקולים הרובצים על חשבון הבנק של החייב ולאפשר לו להתנהל בחשבון בנק בצורה מסודרת ויעילה וזאת באמצעות הגשת בקשה מפורטת ומנומקת על ידי עורך דין פשיטת רגל.

  חשוב כי הליכים אלו ינוהלו באמצעות עורך דין פשיטת רגל או עו"ד הוצאה לפועל המומחה בתחום על מנת למקסם את התוצאה. לפרטים נוספים אנא השאירו פרטים או צרו עמנו קשר.

  האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לייעוץ משפטי. על הקורא לפנות ולהתייעץ עם עו"ד המתמחה בתחום הספציפי בטרם נקיטת כל פעולה משפטית כזו או אחרת. כל המסתמך על האמור בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.